Partnerlerimiz

LORENTZ 1993 yılında Almanya'da, Hamburg'ta kurulmuştur. LORENTZ güneş enerjisi ile çalışan su pompaları, izleme yapıları ve bu alanda pek çok elektronik ve hidrolik parça üretmektedir. Ürünleri tüm dünyada, şehirlerde ve şehir dışı alanlarda kullanılmaktadır.

COMET-PUMPEN 20 yıldır avrupanın karavan ve dinlenme tesisleri alanı ürünlerin önde gelen üreticilerinden birisidir. COMET dalgıç ve yeryüzü su pompaları, armatürler (plastik ve pirinç) , aydınlatma ürnleri, aspiratörler diğer ek ürünler üretmektedir. AR-GE çalışmaları sonucu değişen piyasaya durmadan ayak uydurabilen, ürünleri geliştiren, daha moderin üretim teknolojileri kullanan

COMET şirketi gelecek için daima hazır durumdadır.
Şirket başarılarını tesadüfe değil, müşterilerin isteklerine göre hareket ederek, müşterileri ile beraber çözüm üreterek ve müşterilerine destekte bulunarak elde ediyor.

COMET için kalite en başta gelir ve işçileri kalite üstünde motive edilerek hareet eder ve tabii ki tüm ürünler DIN ISO EN 9001 sertifikalıdır.

Merkezi Münih'te bulunan Centrosolar, Avrupa'da hisseleri borsalarda satışa sunulmuş, güneş enerjisi üzerinde uzmanlaşmış firmalardandır. Bir sistem üreticisi olarak firma, evler ve endüstriyel kullanım için 'tak-kullan' fotovoltaik sistemler üretmektedir. Centrosolar, standart grid sistemlerin yanı sıra solar güç jenaratörlerinde de lider konumdadır.
Centrosolar, güneş enerjisinin binalara entegrasyonunda yani ince solar hücrelerin bina çatılarına uygulamasını
ilk olarak yapan firmadır. AB'de çok fazla sayıda toptan satış ortağı olan Centrosolar, çok sayıda yeni firmaya ürün tedarik etmektedir. Centrosolar yaptığı çeşitli anlaşmalar ile, halihazırda tedariği sınırlı olan güneş hücrelerinin sürekli tedariğini garanti altına almıştır.
Centrosolar Group Solar AG; Solarstocc AG ve Biohaus PV Handels GmBH, bir modül üreticisi olan Ubbink solar Modules B.V., güneş hücreleri satışı yapan Solarsquare AG, güneş enerjisi panellerinin montajında uzmanlaşmış olan Ubbink Econergy Solar GmbH ve yüksek iletimli cam üreticisi olan Centrosolar Glas GmbH & Co. KG ile işbirliği içinde çalışarak güneş enerjisi sistemlerinin tümüne hizmet vermektedir..

Güneş enerjisi sistemleri için ihtiyaç duyulan herşey (modüller, invertörler ve kurulum için ihtiyaç duyulan tüm teçhizatlar) Solar-Fabrik bünyesinde bulunmaktadır. Sistem komponentleri arasındaki uyum ve tüm komponentlerin en yüksek kalitede olması, Solar-Fabrik sistemlerinin maksimum enerji verimliliğinin ve dayanıklılığının garanti altına alınmasını sağlamaktadır.Phocos bir sistem teknolojileri tedarikçisi, aynı zamanda fotovoltaik ve diğer yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı otonom elektrik tedarik sistemlerinin sistem komponentleri tedarikçisi olarak tanınmaktadır.

Luxor Solar GmbH elektroteknik ve mühendislik köklü şirkettir. Luxor fotovoltaik sektöründe çok deneyimli olmasıyla beraber fotovoltaik teknolojisini sıfırdan kendi imkanlarıyla geliştirmişlerdir.

Alfasolar, yüksek kalitede solar modüller , solar montaj sistemleri, bataryalı solar güç üretim sistemleri de dahil olmak üzere pek çok solar ürünün üreticisidir. Alfasolar, fotovoltaik piller ve güneş pili sistemlerini destekleyen rüzgar gülleri de dahil olmak üzere, yenilenebilir enerjilerin kullanılmasında iyi düşünülmüş ve pratikte kolaylıkla uygulanabilen çözümler üretir.

2001 yılında kurulan AXITEC GmBH, kendine pazarda hızla bir yer edinmiş ve Almanya'da üretilen AXITEC foto-voltaik modülleri aynı marka adı altında dünyaca tanınan bir marka haline gelmiştir. AXITEC GmbH güneş enerjisi modülleri İspanya, Portekiz, İtalya, ABD ve Almanya'da satılmaktadır. Halihazırda toplam 16 megawatt'lık performansa sahip modülleri tüm dünyada satılmaktadır.Bu sayfa 8729 defa görüntülenmiş.